Enduro-wielset van topklasse!
De
De voorwielnaaf maakt gebruik van een 15x110 mm en de achternaaf van een 12x148 mm BOOST steekas.
Materiaal: velgen, freewheel en naafen: aluminium | spaken: roestvrij staal
Gewichtstoeslag: wielset, informatie van de fabrikant
| Productnaam: | Crankbrothers Iodine 3 EN - 29 Inches Wheelset - 6-Bolt - FW: 15x110mm | RW: 12x148mm - BOOST - black/silver |
| Fabrikant: | Crankbrothers |
| Artikelnummer: | CRB362485 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, All-Mountain |
| Naven: | cartridge bearings with aluminium freehub |
| Spaken: | stainless steel, butted |
| Velgen: | 6061-T6 | smooth weld joint finish | shot peen with anodizing |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 7, 8, 9, 10, 11 |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Asstandaard: | 15x100 mm (VR), 15x110 mm Boost (VR), 12x142 mm (HR), 12x148 mm Boost (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Set fietswielen, Set fietswielen > 1700 g, Systeemfietswiel |
| Vrijloop: | HG M (Shimano 7-10s, MTB 11s) |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 28-622 |
| Mondbreedte: | 28mm |
| Hoogte velgprofiel: | 19.5mm |
| Nippels: | 7075-T6 Aluminum |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1830g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Freewheel System: | Pawls |
| GTIN's: | 641300161376 |