| Productnaam: | Ritchey WCS ErgoMax Road 31.8 Handlebar - BB Black |
| Fabrikant: | Ritchey |
| Artikelnummer: | RIT394624 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Type stuur: | Racefietsstuur |
| Vorm dropbar: | Drop < 130 mm (compact), Reach < 80 mm, Ergo (boog met veranderende radius), Bovenstuur afgevlakt (aero), Bovenstuur met achterwaartse bocht, Flare/gebogen drops, met kabelgoten, met Rise |
| Drop: | 128mm |
| Reach: | 73mm |
| Flare Out / Outsweep: | 3° |
| Drop Flare: | 12° |
| Buiging naar achteren: | 5° |
| Rise: | 10mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 270g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 30355427075 (40 cm) 30355427076 (42 cm) 30355427077 (44 cm) 30355427078 (46 cm) |
| Stuurbreedte: | 400 mm, 420 mm, 440 mm, 460 mm |
| GTIN's: | 796941307291, 796941307307, 796941307314, 796941307321 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ritcheylogic.com |