Het testpakket wordt geleverd met zes verpakkingen GU Liquid Energy Gel van 60 g in alle 5 verschillende smaken (de samenstelling kan variëren en kan niet worden gekozen).
De volgende smaken van de
Het wordt aanbevolen om 15 minuten voor het sporten een gel in te nemen en vervolgens elke 30 tot 45 minuten tijdens het sporten. Aanbevolen dagelijkse dosis: 4 verpakkingen per dag. De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Niet aanbevolen voor kinderen of zwangere vrouwen. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | GU Liquid Energy Gel met koolhydraten - testpakket - 6x60g |
| Fabrikant: | GU |
| Artikelnummer: | GUE429835 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Cafeïne/guarana, Aminozuren |
| Voedingsform: | Veganistisch, Vegetarisch, Lactosevrij, Glutenvrij, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Voor, Tijdens |
| Type voeding: | Energy Gels |
| Inhoud: | 360g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 60g |
| Aanbiedingen : | Sets / Degustatie aanbiedingen |
| GTIN's: | 3076949522313 |