De Terreno Dry overbrugt de kloof tussen diamant loopvlakken en allround loopvlakken. De sleutel hiertoe is het unieke visco-ontwerp. De band loopt ongelooflijk snel in het midden, maar in bochten en bij het remmen zorgen de verhoogde nokken aan de achterkant voor de nodige tractie. Voeg daar de iets hogere overgangen van het buitenste midden- en zijloopvlak aan toe en de Terreno Dry is net zo gemakkelijk te rijden in bochten als te rollen.
Vittoria's eigen GRAPHENE 2.0 (G 2.0) rubbercompound is gebaseerd op de originele grafeentechnologie en verbetert deze in alle opzichten. Dankzij jarenlange ervaring is Vittoria nu in staat om het grafeenrubbermengsel zo te ontwerpen dat de prestaties op het gebied van snelheid, grip op nat wegdek, duurzaamheid en lekbestendigheid duidelijk merkbaar verbeteren.
Met TNT-technologie (Tube - NoTube) heeft de band versterkte zijwanden en kan met of zonder binnenband worden gereden.
| Productnaam: | Vittoria Terreno Dry Vouwband - TLR - 40-622 |
| Fabrikant: | Vittoria Tires |
| Artikelnummer: | VIT490729 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 40-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 40 mm |
| Bandenmateriaal: | Graphen 2.0 | Nylon |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 450g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11A.00.288 |
| GTIN's: | 8022530025553 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.vittoria.com |