Eiwitreep voor sporters met vezels, met zoetstof.
Goede voeding is belangrijk voor de gezondheid en atletische prestaties. Eiwit is cruciaal om spierbehoud en -groei te ondersteunen. Voldoende vezels daarentegen zijn een belangrijk onderdeel van een evenwichtige en gevarieerde voeding. Powerbar® Protein Plus Fibre biedt je niet alleen 11 g hoogwaardig eiwit, maar ook 7 g vezels, wat 23% is van de minimaal aanbevolen hoeveelheid*. Met slechts 1,2 g suiker per reep en de heerlijke smaak is het ideaal als klein proteïnesnack tussen de maaltijden door of na het sporten.
Volwassenen zouden minstens 30g vezels per dag moeten innemen, volgens de huidige richtlijnen van de Duitse voedingsvereniging (DGE).
1 reep/dag. Kan een laxerend effect hebben bij overmatige consumptie.
In aanvulling op een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Droog bewaren. Beschermen tegen warmte.
| Productnaam: | Powerbar Protein Plus Fibre - Eiworreep - 4x35g |
| Fabrikant: | Powerbar |
| Artikelnummer: | POW513416 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Proteïne |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder palmolie |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Na |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 140g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 35g |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.powerbar.de |
| Ingrediënten | White chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, emulsifier (lecithins)], calcium caseinate (milk), oligofructose syrup, humectant (glycerin), soluble fiber (resistant maltodextrin), sweetener whey protein isolate (milk), milk protein, hydrolyzed whey protein (milk), inulin, freeze-dried raspberries (2%), canola oil, natural flavors, emulsifier (lecithins (soy)).
|
||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), filler (polydextrose), humectant (sorbitol, glycerine), milk chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, butterfat, emulsifier (soya lecithin), natural flavoring], low-fat cocoa powder (5%), soya protein, rapeseed oil, flavoring, emulsifier (soya lecithin). May contain: hazelnuts, almonds, cashew nuts, gluten, eggs. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), filler (polydextrose), humectant (sorbitol, glycerine), milk chocolate with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), Cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, clarified butter, emulsifier (soya lecithin), natural flavoring], skimmed milk powder, rapeseed oil, soya protein, flavoring, emulsifier (soya lecithin). May contain: hazelnuts, almonds, cashew nuts, gluten, eggs. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|
| Ingrediënten | Milk protein (calcium caseinate, whey protein isolate), humectant (sorbitol, glycerine), filler (polydextrose), milk chocolate couverture with sweetener (18%) [sweetener (maltitol), cocoa butter, whole milk powder, cocoa mass, Emulsifier (soya lecithins), flavor], soya protein, milk caramel powder (sugar, skimmed milk powder), rapeseed oil, flavorings, coffee paste [vegetable oils (soya, palm), roasted ground coffee (0.3%), palm fat (partially hydrogenated)], emulsifier (soya lecithins).
May contain: peanuts, hazelnuts, almonds, gluten. |
||||||||||||||||||||||||||||||
| Voedingswaardetabel: |
|