Deze ultralichte XC wedstrijdband is de eerste keuze als het nat en modderig wordt. Het smalle profiel snijdt door dikke modder en garandeert de nodige grip. Tegelijkertijd zorgt de nieuwe rubbersamenstelling
| Productnaam: | Maxxis Severe Vouwband - MaxxSpeed | EXO TR - 29x2.25" |
| Fabrikant: | Maxxis |
| Artikelnummer: | MXS653781 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 4.5bar |
| ETRTO: | 57-622 |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.25" |
| Bescherming tegen lekrijden: | EXO TR |
| Bandenmateriaal: | MaxxSpeed |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 745g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 0866 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4717784042053 |
| Pagina van de fabrikant: | http://maxxistires.de/ |