De Ravager is een off-road georiënteerde Gravel band met een grover profiel. Terwijl de hogere middenlamellen optimale rem- en klimeigenschappen bieden, zorgen de schouderlamellen voor betrouwbare tractie op los grind of zachte paden. Dankzij het loopvlakpatroon is de vouwband ook ideaal voor gebruik in de winter.
| Productnaam: | Maxxis Ravager Vouwband - Gravel | Dual | EXO TR - 50-622 | Tanwall |
| Fabrikant: | Maxxis |
| Artikelnummer: | MXS672022 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 50-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 60TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 50mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | EXO Protection |
| Bandenmateriaal: | Dual Compound |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 665g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 2067 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4717784042398 |
| Pagina van de fabrikant: | http://maxxistires.de/ |