Met de Grezzo van de Aventura presenteert Vredestein een
| Productnaam: | Vredestein Aventura Grezzo Vouwband - Gravel | TLR - 50-584 | black/transparent |
| Fabrikant: | Vredestein |
| Artikelnummer: | VDS687711 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 1.8-3.6bar |
| ETRTO: | 50-584 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 50mm |
| Bandenmateriaal: | TriComp |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 640g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 27403 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8714692999031 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.vredestein.de |