Met de Rambler heeft Maxxis een echte allrounder voor
In zijn tweede generatie is de Rambler voorzien van de speciaal voor gravel-gebruik ontwikkelde HYPR-X-compound, die ervaringen uit het racefiets- en MTB-segment combineert en indruk maakt met minder rolweerstand en meer tractie in bochten. Bovendien zijn de banden uit het gravelassortiment van Maxxis uitgerust met een resistenter 120 tpi-karkas, dat de lekbescherming in het loopvlak aanzienlijk verbetert. De make-over wordt afgerond met een subtiel, grijs
| Productnaam: | Maxxis Rambler Vouwband - Gravel | Gen. 2 | HYPR-X | EXO TR - 45-622 | Tanwall |
| Fabrikant: | Maxxis |
| Artikelnummer: | MXS731560 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 45-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 45 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | EXO Protection |
| Bandenmateriaal: | HYPR-X Compound |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Bruin |
| Gewicht: | 540g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 2095 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Maxxis - Rambler |
| GTIN's: | 4717784044613 |
| Pagina van de fabrikant: | http://maxxistires.de/ |