Protein 36 van SPONSER is een smakelijke eiwit-koolhydraatreep met 36% eiwit. Het bevat slechts een kleine hoeveelheid suiker, maar is rijk aan voedingsvezels. Proteïne 36 is niet alleen een ideale begeleider voor en na het sporten als "herstel", maar is ook bij uitstek geschikt als voedselrijk tussendoortje in het dagelijks leven. Ook het tarwe-eiwithydrolysaat, melk- en soja-eiwit ondersteunen de opbouw en het behoud van spiermassa. Met suiker en zoetstoffen.
Voordelen van SPONSER Eiwitreep 36
Tijdens het sporten voor spieropbouw en onderhoud, maar ook in het dagelijks leven als de stemming je ingeeft.
Het product moet worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | SPONSER Protein 36 Bar - Proteïne-Koolhydraat Reep - 50g |
| Fabrikant: | SPONSER |
| Artikelnummer: | SOR180940 |
| Biologisch product: | No |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat, Proteïne |
| Voedingsform: | Vegetarisch |
| Smaak: | Zoet |
| Voor/tijdens/na: | Tijdens |
| Type voeding: | Repen |
| Inhoud: | 50g |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 50g |
| GTIN's: | 7611174804702, 7611174107100 |